+38 044 351 1111

03067, вулиця Машинобудівна, 37, офiс 312

постачання обладнання
Компанія тісно співпрацює з низкою великих науково-дослідних організацій, а також з виробниками обладнання
дiзнатись бiльше
iнженернi послуги
Основною метою є впровадження прогресивних інноваційних технологій
дiзнатись бiльше
Previous
Next

Що ви знаєте про нас?

ТОВ «Украса Енерджі» засноване в 2010 році. Місія компанії полягає у впровадженні прогресивних технологій і виконання проектних робіт, а також поставки обладнання для гірничодобувної, вугільної, металургійної, хімічної та нафтогазової промисловості.

Наша компанія активно інвестує в партнерство з провідними світовими виробниками і проектними інститутами з метою забезпечення комплексних послуг від розробки технологій до комплексної поставки технологічного обладнання для наших потенційних клієнтів, що в результаті сприяє успішному розвитку довгострокового і взаємовигідного співробітництва з нашими партнерами.

ТОВ «Украса Енерджі», діючи як самостійно, так і в якості керуючої компанії, що здійснює контроль над проектами і забезпечує повну взаємодію між партнерами, за останні 10 років було реалізовано велику кількість проектів для ряду міжнародних замовників.

Дізнайтеся більше про нас!

Ми готові запропонувати нашим клієнтам повний спектр послуг, від розробки родовища (відкритим і підземним способом), дослідження збагачуваності мінеральної сировини до поставки технологічного обладнання з подальшим технічним супроводом при здійсненні пуско-налагоджувальних робіт та виконанні гарантійних зобов’язань.

Відтворити відео

Наша компанія залучає інвестиції в нові проекти і просуває інноваційні технології та обладнання на основі розроблених ноу-хау рішень на міжнародних ринках. Основною метою діяльності «Украса Енерджі» є впровадження прогресивних інноваційних технологій в гірничодобувній, металургійній, хімічній і нафтогазовій галузях.

Наші послуги

Технічні послуги

Пусконалагодження, шефмонтаж і авторський нагляд ; Навчання персоналу клієнта; Технологічний аудит діючих підприємств; Консультаційні заходи для вибору технологічних рішень та їх впровадження у виробництво; Участь в розробці тендерної документації для замовників, а також супровід проекту в якості експерта з технічного нагляду

Поставка обладнання

Нафтогазова промисловість; Гірничодобувна і переробна промисловість; Металургійна промисловість; Хімічна промисловість; Енергетична промисловість; Залізнична промисловість

Реалізація науково-дослідних проектів

Розробка технологій і повний комплекс проектних робіт з будівництва промислових об'єктів.

Залучення інвестицій для своїх власних проектів

Ми налагодили партнерські відносини з рядом міжнародних інвестиційних фондів, і тепер готові співпрацювати з власниками родовищ і промислових об'єктів, які прагнуть залучити інвестиції з метою розвитку їх бізнесу.

СТРАТЕГІЧНИЙ АЛЬЯНС

ТОВ «Украса Енерджі» тісно співпрацює з низкою науково-дослідницьких компаній і машинобудівних заводів з України, Росії, Німеччини, Чехії, та в більшості випадків є ексклюзивним представником цих компаній і просуває їх послуги.

Група компаній спільно з «Украса Енерджі», з метою підвищення ефективності просування своїх товарів і послуг, створили професійну команду в формі Стратегічного Альянсу для цілей спільного виконання комплексних завдань.

Стратегічний Альянс виконує науково-дослідні і проектні роботи, а також постачання необхідного устаткування для системи внутрішньокар’єрного подрібнення і транспортування, систем водопідготовки і водоочищення, дробильно-збагачувальних комбінатів, металургійних заводів з виробництва феросплавів, фабрики з виробництва пігментного діоксиду титану, в тому числі технології на основі титановмісного шлаку, виробництва титанового шлаку, титанової губки, а також фабрики прямого відновлення заліза.

 «Украса Енерджі» відповідає за управління проектами в цілому, виконує роль координатора робіт і представника інтересів Стратегічного Альянсу перед замовниками.

Наша робота

Компанія тісно співпрацює з низкою великих науково-дослідних організацій, а також з виробниками обладнання з Канади, Німеччини, Чехії, Росії, Китаю, України, Болгарії та Білорусі, в більшості випадків представляючи їхні інтереси.

Спільно з науково-дослідними інститутами та інжиніринговими компаніями, що спеціалізуються на розробці технологій переробки мінеральної сировини та проектуванні промислових об’єктів, а також у співпраці з машинобудівними заводами, що виробляють обладнання для гірничодобувної, металургійної та нафтогазової промисловості, нам вдалося реалізувати велику кількість успішних проектів за останні 10 років. В ході цих проектів ми також впровадили у виробництво комплексні інноваційні рішення для всього технологічного циклу.

Новини

Сьогодні, розробляючи оптимальні рішення і впроваджуючи їх в технологічний процес для цілей модернізації існуючих виробництв або будівництва нових заводів, наша команда експертів в тісній співпраці з провідними світовими виробниками пропонує конкурентоспроможні проектні рішення, засновані на наших кращих знаннях і досвіді високоспеціалізованих професіоналів, для впровадження інноваційних технологій.

Дотримуючись цього принципу, наша компанія накопичила значний досвід в гірничо-металургійній, вугільній, нафтогазовій, хімічній і енергетичній галузях, а також створила згуртовану команду фахівців, здатних вирішувати складні завдання, приділяючи максимальну увагу інтересам і потребам клієнтів.

Слідуйте разом з нами за інноваційними рішеннями!

Ви можете довіритися нашій команді професіоналів, ми знаємо, як вирішити ваші проблеми ефективно і в найкоротші терміни.

Адреса

03067, вулиця Машинобудівна, 37, офiс 312

Робочий час

10:00  – 19.00

Понеділок – п’ятниця

Зв'яжіться з нами

Phone: +38 044 351 1111
Email: info@ukrasaenergy.com.ua